FOTOGALERIE - školní rok 2019/2020

  •  pro náhled všech fotogalerií klikněte na ikonu žabičky
  •  -  na prohlížení jednotlivých akcí klikněte na příslušný odkaz dané akce

" Naše školka kouzelná je, každý si v ní moc rád hraje. Dovádíme, lumpačíme, nikdy se však nemračíme. Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádí. Jaro, léto, podzim, zima, ve školce je prostě prima." a děti ze třídy Motýlků tomu mohou dát jen za pravdu.

"Svítí, svítí hvězdička, do každého hnízdečka. Čimčarárá, čim, čim, čim co se dneska naučím?" a děti ze třídy Hvězdiček jsou už velcí předškoláci a ví jak už to v naší školičce chodí.

" Všechny hračky hračičky naší malé holčičky začly včera stávkovat, že si s nimi nechce hrát. Běhá totiž pořád venku, neposedí na chvilenku. Poskakuje na zahrádce, na podzim má spousty práce…" děti ze třídy Koťátek už ví co a jak, jsou to už velcí předškoláci co nebojí se vzít za práci.

"Víte kde se máme rádi a kde jsme dobří kamarádi? V naší školce, školičce máme se jak v písničce." a to ví a určitě v ní ani nezabloudí děti ze třídy Sluníček.

"Když je září, hola, hola, školka na nás zase volá. Nové hračky, kamarádi, naší školku máme rádi." a to ví i děti ze třídy Veverek, které si připomněly svá školkovská pravidla.

"My to víme, že je školka pro kluky a děvčátka, dneska Vás však překvapíme, jsou v ní hravá Kuřátka. A tady jsou všechny hračky, nádobí a kuchyňka, pro kluky jsou auta, vláčky, pro holky zas panenka." děti ze třídy Kuřátek se seznamovaly se svými kamarády ve třídě a nejen tam.

" Naše školka kouzelná je, každý si v ní moc rád hraje. Dovádíme, lumpačíme, nikdy se však nemračíme. Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádí. Jaro, léto, podzim, zima, ve školce je prostě prima." dětem ze třídy Veverek už osušil větřík první slzičky.

Září v září školička, na děti se těší, někoho sem přivezou, někdo bude pěší.Uplakánek, hrdina, Honza nebo král, v září všechno začíná, jak to bude dál? Časem se sem všichni těší, ti co jezdí i ti pěší. Kdo je moudrý, ten to ví. Kdo si hraje, nezlobí." s takto prožívaly první dny děti ze třídy Sluníček.

"Každé ráno rozloučím se, ahoj mámo! Hezký den. Převléknu se v naší šatně, běžím si hrát s kočárkem. Potom, když se nasvačíme, na procházku vyrazíme. Jdeme pěkně pomaličku, zamáváme na kočičku. A když už nám kručí v bříšku, pospícháme k obědu. Polévku i kaši sníme, potom malou chvíli spíme. Až se dobře vyspinkáme, bude další svačinka, společně si zazpíváme a už přijde maminka." a tak prožívají své úplně první dny ve školce i děti ze třídy Kuřátek.

"Když jsme byli takhle malí, uměli jsme jíst a spát. Vyrostli jsme, podívejte,bude nám šest, je to znát. V naší školce můžeme si, na co chceme spolu hrát. Po prázdninách školka volá, haló, haló hvězdičky, jste už velké dětičky." děti ze třídy Hvězdiček si společně užívjí svou novoou třídu.

"Naše malá školička pěkná je jak písnička. Jsme tu všichni kamarádi a proto se máme rádi!" děti ze třídy Motýlků s úsměvem přivítaly první dny nového školního roku.

" Školka je pro děti, malé i větší, větší jdou s úsměvem, malé někdy brečí. Neplakej mrňousi, utři si tvářičku  a místo slziček zazpívej písničku!" děti ze třídy Koťátek se společně s kocourky Camfourkem a Macourkem přivítaly a popřály si krásný nový školní rok.